Oferta / fotografia dronem

Fotografia dronem


Fotografia dronem to nowe możliwości w fotografii krajobrazowej. Dzięki możliwości wzbicia się w powietrze otwiera się zupełnie nowe, mało znane do tej pory spojrzenie na krajobraz. Inna perspektywa patrzenia powoduje niezwykłe wrażenie. Fotografia taka daje również możliwości pokazania atrakcyjnych terenów inwestycyjnych lub może służyć jako element promocji miast, gmin czy powiatów. Jeśli chciałbyś skorzystać z takich usług to zapraszam do kontaktu.

 
Pokaż wyjątkowe miejsca w wyjątkowy sposób

Atrakcje turystyczne


Fotografia krajobrazowa dronem to możliwość pokazania atrakcyjnych obiektów turystycznych z lotu ptaka czyli z zupełnie nietypowej dla ludzkiego oka perspektywy. Dzięki profesjonalnym fotografiom możesz w skuteczny sposób zachęcić turystów do odwiedzenia urokliwych miejsc na terenie gmin czy powiatów.

Wykonuję loty dronem legalnie

Posiadam ukończony kurs VLOS dla posiadaczy dronów do 5 kg oraz ważne Świadectwo Kwalifikacji wydane przez Urząd Lotnictwa Cywilnego, co uprawnia mnie do legalnego poruszania się dronem w przestrzeni powietrznej na terenie RP.

Profesjonalne fotografie

Fotografie wykonane dronem są wykonywane w maksymalnej dostępnej rozdzielczości oraz w formacie RAW a następnie poddane obróbce graficznej. Otrzymany materiał może zostać w pełni wykorzystany do druku w materiałach drukowanych jak foldery, kalendarze, ulotki czy widokówki.

 
Pokaż wyjątkowe miejsca w wyjątkowy sposób

Wyjątkowy krajobraz Twojej okolicy


Piękne krajobrazy w szczególny sposób zasługują na ich uwydatnienie. Nie zawsze można dotrzeć we wszystkie miejsca pieszo. Dzięki fotografii krajobrazów dronem mogę sfotografować piękne krajobrazy i stworzyć niepowtarzalny materiał marketingowy.